Multimédia

Samostatnou kapitolou jsou multimédia. Když jednoho dne dospějete k názoru, že byste chtěli mít doma multimédia, nejjednodušší cestou je integrace do systému IQ tec. Přijde k vám náš technik a do Řídicí jednotky vloží multimediální hardware a HDD disky. 

Kdy využijete multimediální centrum? 

Když si chcete pustit film a nechce se vám vstávat a hledat příslušné DVD, když si chcete pustit video, fotografie z dovolené nebo nějakou hudbu ze seznamu vašich oblíbených skladeb, aniž byste museli hledat ztracené CD. Nebo když si chcete najít na internetu např. videoklip k vaší oblíbené skladbě (např. na Youtube). Multimediální centrum oceníte také ve chvíli, kdy si budete chtít společně s návštěvou najít na internetu místo vaší příští společné dovolené, a nebudete se chtít všichni mačkat u malé obrazovky PC. Také se stává, že k vám přijdou známí a chtějí vám ukázat fotografie z jejich chalupy, které však mají pouze v mobilu. A vy si je pak všichni prohlížíte na obrazovce o úhlopříčce 9 cm, přestože sami máte TV s úhlopříčkou 107 cm. Známí zároveň nechtějí, abyste fotky stahoval pomocí počítače a potom vypaloval na CD – v telefonu mají totiž uloženy také své soukromé fotografie. IQ tec nabízí řešení. Pomocí IQ tec a jeho zabezpečeného wi-fi připojení se po zadání hesla mohou svým telefonem (nebo jiným zařízením) připojit k lokální síti a všechny fotky a videa přímo promítnout na vaši TV, aniž by opustily zdroj uložení. Stejně tak si můžete na vaší domácí aparatuře bezdrátově pustit oblíbenou hudbu z libovolného iPhonu či Smartphonu. 

Ať se nám to líbí, nebo ne, multimédia jsou tady a my je nemůžeme ignorovat. Naopak pomáhají nám rozšiřovat náš přehled a vědomosti, tak proč se jim bránit?